szkoly_benedykta_FB_WARSZAWA_1

Koordynator: Bartosz Marek Krokwiński

Kontakt: za pośrednictwem strony na Facebook’u:

Facebook   https://www.facebook.com/Warszawski-Klub-Edukacji-Domowej-Szkoły-Benedykta-1321490521212752/

lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


Serdecznie zapraszamy na zajęcia w nowym roku szkolnym 2018 -2019

Startujemy od 1 października (zapisy przez PANEL UCZNIA)


Zapisy na zajęcia odbywają się przez Panel Ucznia. Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl

PONIEDZIAŁKI (zajęcia regularne):

ADRES: (Al. Wyzwolenia 7 – siedziba „Fundacji Bullerbyn” (pomiędzy Placem Zbawiciela i Placem Na Rozdrożu; wejście w bramie, drzwi po prawej stronie)

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Beata Niewiadoma

godz.: 9.30 – 10.30 ( grupa najmłodsza kl. 1-3 sp)

godz.: 10.30 – 11.30 (grupa starsza kl. 4-6 sp)

godz.: 11.30 – 13.00 (kl. 7-8 sp i 3 gimnazjum)

godz.: 13.00 – 14.00 (liceum)

WARSZTATY ARTYSTYCZNE – prowadząca Ewa Detko

godz.: 9.30 – 10.30 (grupa starsza 4-6 sp),
godz.: 10.30 – 11.30 (grupa młodsza 1-3 sp)


WTORKI (zajęcia regularne):

ADRES: (Al. Wyzwolenia 7 – siedziba „Fundacji Bullerbyn” (pomiędzy Placem Zbawiciela i Placem Na Rozdrożu; wejście w bramie, drzwi po prawej stronie)

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

godz.: 11.00 – 12.30 (kl. 7-8 sp, 3 gm),
godz.: 12.30 – 14.00 (liceum)

WARSZTATY Z ROBOTYKI (programowanie na platformie Arduino) – prowadzący dr Artur Wnuk

pierwsze spotkanie o charakterze organizacyjnym 2 października

godz.: 9.30 – 11.00 (zaawansowani i kontynuujący zajęcia),
godz.: 11.10 – 12.40 ( kl. 4-6 sp),
godz.: 12.50 – 14.20 (kl. 7-8 sp)


ŚRODY:

WARSZTATY I LEKCJE MUZEALNE, rozpoczną się od października, zapisy przez Panel ucznia


PIĄTKI  (zajęcia regularne):

ADRES: (ul. Mińska 65 – „SCHPOLUDNIE.PL” (Praga Południe, wyjazd od przedłużenia ul. Terespolskiej)

WARSZTATY z CHEMII – prowadzący dr Artur Wnuk

godz.  10.00 – 11.30 (grupa młodsza, kl. 4-6 sp)
godz. 11.30 – 13.00 (grupa starsza, kl. 7-8 sp, 3 gimnazjum i zainteresowani licealiści)

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

godz.: 13.00 – 14.45 (szkoła podstawowa klasy 4-6)