szkoly_benedykta_FB_WARSZAWA_1

Koordynator: Bartosz Marek Krokwiński

Kontakt: za pośrednictwem strony na Facebook’u:

Facebook   https://www.facebook.com/Warszawski-Klub-Edukacji-Domowej-Szkoły-Benedykta-1321490521212752/

lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


NA ZAJĘCIA ZAPRASZAMY PO WAKACJACH !!! cloud-346710_1280


Zajęcia w roku szkolnym 2018 -2019

Zapisy na zajęcia odbywają się przez Panel Ucznia. Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


PONIEDZIAŁKI (zajęcia regularne):

ADRES: Al. Wyzwolenia 7, Fundacja Bullerbyn

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Beata Niewiadoma

godz.: 9.30 – 10.30 (grupa kl. 1-3 sp)

godz.: 10.30 – 11.50 (grupa kl. 4-6 sp)

godz.: 12.00 – 14.00 (kl. 7-8 sp, 3 gimnazjum i liceum)

WARSZTATY ARTYSTYCZNO – PLASTYCZNE – prowadząca Ewa Detko

godz.: 9.30 – 10.30 (grupa kl. 4-6 sp)

godz.: 10.30 – 11.30 (grupa kl. 1-3 sp)


WTORKI (zajęcia regularne):

ADRES: Al. Wyzwolenia 7, Fundacja Bullerbyn

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

godz.: 11.00 – 12.30 ( kl. 7-8 sp, 3 gimnazjum),
godz.: 12.45 – 14.15 (kl. 1, 2 LO)

WARSZTATY Z ROBOTYKI (programowanie na platformie Arduino) – prowadzący dr Artur Wnuk

godz.: 9.30 – 11.00 (zaawansowani i kontynuujący zajęcia),
godz.: 11.10 – 12.40 ( kl. 4-6 sp),
godz.: 12.50 – 14.20 (kl. 7-8 sp)


ŚRODY:

WARSZTATY I LEKCJE MUZEALNE – zapisy przez Panel ucznia

WARSZTATY – prowadzący Piotr Fąka   (ul. Mińska 65)

godz.  9.45-12.15  (grupa młodsza, klasy 4-7 sp)

godz.  12.20-14.30  (grupa starsza, klasy 7-8 sp, 3 gimnazjum, liceum)


CZWARTKI (zajęcia regularne):

JĘZYK HISZPAŃSKI

Biblioteka Publiczna  (Aleja Waszyngtona 2b)

godz.: 10.00 – 12.00 ( kl. 4-6 sp),
godz.: 12.00 – 14.00 (kl. 7-8 sp, 3 gimnazjum, 1-2 LO)

JĘZYK ANGIELSKI

Biblioteka Publiczna    (Nowy Świat 47 a, wejście od ul. Tuwima) konserwatorium dla szkół podstawowych

godz.: 13.00 – 14.00 ( kl. 2 – 4 sp),
godz.: 14.00 – 15.00 (kl. 5 – 8 sp)


PIĄTKI  (zajęcia regularne):

ADRES: (ul. Mińska 65 – „SCHPOLUDNIE.PL” (Praga Południe, wyjazd od przedłużenia ul. Terespolskiej)

WARSZTATY z CHEMII – prowadzący dr Artur Wnuk

godz.  10.00 – 11.30 (grupa starsza, kl. 7-8 sp, 3 gimnazjum i zainteresowani licealiści)
godz. 11.30 – 13.00  (grupa młodsza, kl. 4-6 sp)

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

godz.: 13.00 – 14.45 (szkoła podstawowa klasy 4-6)