szkoly_benedykta_FB_WARSZAWA_1

Koordynator: Bartosz Marek Krokwiński

Kontakt: za pośrednictwem strony na Facebook’u:

Facebook   https://www.facebook.com/Warszawski-Klub-Edukacji-Domowej-Szkoły-Benedykta-1321490521212752/

lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


Serdecznie zapraszamy na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018


komunikat

 

W dniu 1 czerwca (piątek) zajęć nie będzie.

 

 


Zapisy na zajęcia odbywają się przez Panel Ucznia. Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl

PONIEDZIAŁKI (zajęcia regularne):

ADRES: (Al. Wyzwolenia 7 – siedziba „Fundacji Bullerbyn” (pomiędzy Placem Zbawiciela i Placem Na Rozdrożu; wejście w bramie, drzwi po prawej stronie)

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Beata Niewiadoma

godz.: 9.30 – 10.30 ( grupa najmłodsza)

godz.: 10.30 – 11.30 (starsza szkoła podstawowa)

godz.: 11.30 – 13.00 (gimnazjum)

godz.: 13.00 – 14.00 (liceum)

WARSZTATY ARTYSTYCZNE – prowadząca Ewa Detko

godz.: 9.30 – 10.30 (grupa starsza),
godz.: 10.30 – 11.30 (grupa młodsza)

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

godz.: 11.30 – 13.00 (grupa licealna),
godz.: 13.10 – 14.45 (grupa gimnazjalna, zapraszamy także ambitnych młodszych, szczególnie siódmoklasistów)


WTORKI (zajęcia regularne):

ADRES: (Al. Wyzwolenia 7 – siedziba „Fundacji Bullerbyn” (pomiędzy Placem Zbawiciela i Placem Na Rozdrożu; wejście w bramie, drzwi po prawej stronie)

WARSZTATY Z ROBOTYKI (programowanie na platformie Arduino) – prowadzący dr Artur Wnuk

grupy zapełnione, o wolne miejsca proszę kontaktować się mailowo
godz.: 9.30 – 11.00 (grupa młodsza),
godz.: 11.10 – 12.40 (grupa średnia),
godz.: 12.50 – 14.20 (grupa starsza)


ŚRODA

obowiązują zapisy

JAK RADZIĆ SOBIE W LESIE? – ZAJĘCIA OUTDOOR – survival dla dzieci, 9-12 lat.

13 czerwca 2018 r.

godz.  10.00 – 14.00

Jak poradzić sobie w lesie lub innej sytuacji, gdy zostajemy odcięci od zdobyczy cywilizacji? Zajęcia przygotowane dla dzieci w wieku 9-12 l. Uczestnicy młodsi (7-8 l) przy stałej obecności opiekuna. Starsi, jeśli nie są zaprawionymi obozowiczami i nie będą marudzić 😉 Zajęcia odbywać się będą w lesie na granicy Warszawy i Puszczy Kampinowskiej, (ul. Trenów).

WARSZTATY GEOGRAFICZNE – prowadzący Piotr Fąka

(na zajęcia obowiązują zapisy)

23 maj 2018 r.

godz.  9.45 – 12.00  (klasy 4-7 szkoły podstawowej)

godz. 12.15 – 14:30   (gimnazjum i liceum)


PIĄTKI  (zajęcia regularne):

ADRES: (ul. Mińska 65 – „SCHPOLUDNIE.PL” (Praga Południe, wyjazd od przedłużenia ul. Terespolskiej)

WARSZTATY z CHEMII – prowadzący dr Artur Wnuk

godz.  10.00 – 11.30 (grupa młodsza)
godz. 11.30 – 13.00 (grupa starsza)

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

godz.: 13.00 – 14.45 (grupa starsza szkoła podstawowa klasy 4-6)

WARSZTATY MUZYCZNO-WOKALNE – prowadząca Magdalena Kuchciak

11 maj 2018 r.
25 maj 2018 r.
15 czerwca 2018 r.

godz. 10.30 – 11.30 (grupa starsza)
godz. 11.30 – 12.30 (grupa młodsza)

WARSZTATY Z PEDAGOGIEM – prowadząca Marta Piejka

18 maj 2018 r. – warsztaty odwołane

godz. 10.30 – 11.30 (klasy 1-3 szkoła podstawowa)
godz. 11.30 – 12.30 (klasy 4-6 szkoła podstawowa)