szkoly_benedykta_FB_WARSZAWA_1

Koordynator: Bartosz Marek Krokwiński

 

 e-mail: warszawa@szkolybenedykta.pl

telefon: 662 829 728


Kontakt: za pośrednictwem strony na Facebook’u:

Facebook   https://www.facebook.com/Warszawski-Klub-Edukacji-Domowej-Szkoły-Benedykta-1321490521212752/



Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019 -2020 !

Zapisy na zajęcia odbywają się przez Panel Ucznia. Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


PONIEDZIAŁKI (zajęcia cotygodniowe):

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Beata Niewiadoma

ADRES: Al. Wyzwolenia 7, Fundacja Bullerbyn (pomiędzy pl. Zbawiciela, a pl. Na Rozdrożu)

godz.: 10.00 – 11.30 (grupa kl. 7, 8 sp + liceum)

godz.: 11.40 – 13.10 (grupa kl. 4-6 sp)

godz.: 13.15 – 14.00 (kl. 1-3 sp)

WARSZTATY ARTYSTYCZNO – PLASTYCZNE – prowadząca Ewa Detko

ADRES: Al. Wyzwolenia 7, Fundacja Bullerbyn (pomiędzy pl. Zbawiciela, a pl. Na Rozdrożu)

godz.: 12.30 – 13.15 (grupa kl. 1-3 sp)

godz.: 13.15 – 14.15 (grupa kl. 4-6 sp)

27 styczeń 2020
3 luty 2020
24 luty 2020
2 marzec 2020

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI i powtórka do egzaminów 8-klasisty i maturalnego.

ADRES: SULEJÓWEK , ul. Krasickiego 16 (w siedzibie Szkoły)

godz.: 15.00 – 16.30 ( klasy 6-8 sp)

godz.: 16.30 – 18.00 (klasy licealne)


WTORKI (zajęcia cotygodniowe):

JĘZYK POLSKI – literatura z dr Stanisławem Falkowskim

ADRES: Al. Wyzwolenia 7, Fundacja Bullerbyn (pomiędzy pl. Zbawiciela, a pl. Na Rozdrożu)

godz.: 9.30 – 11.15 ( kl. 5-7 sp) (grupa piątkowa z zeszłego roku)
godz.: 11.30 – 13.15 (kl. 7-8 sp + Liceum)

WARSZTATY z CHEMII – prowadzący dr Artur Wnuk

ADRES: SULEJÓWEK, ul. Krasickiego 16 (w siedzibie Szkoły)

godz. 10.00 – 11.30 


ŚRODY :

15 luty 2020
29 luty 2020

Spotkanie integracyjne i gry planszowe
zapisy przez Panel Ucznia

ADRES: Biblioteka, ul Egipska 7, róg ul. Ateńskiej, wejście od tyłu, 1 piętro

godz. 10.30 – 13.30   (klasy 6 – 8 sp i zainteresowani licealiści)

5 luty 2020
4 marzec 2020

WARSZTATY z dr Piotrem Fąką
zapisy przez Panel Ucznia

ADRES: (ul. Mińska 65 – „SCHPOLUDNIE.PL” (Praga Południe, wyjazd od przedłużenia ul. Terespolskiej)

godz. 10.00 – 13.30   (klasy 7 – 8 sp i zainteresowani licealiści)


CZWARTKI  (zajęcia cotygodniowe):

Zajęcia rozwijające umiejętności MATEMATYCZNE

ADRES: ul. Paca 40, sala 7 (Praga Południe – Miejsce Akcji Paca, niedaleko ronda Wiatraczna)

godz. 10.15 – 12.00 (grupa młodsza, kl. 4-6 sp)
godz. 12.00 – 13.45 (grupa starsza, kl. 7-8 sp i zainteresowani licealiści)


PIĄTKI  (zajęcia cotygodniowe):

WARSZTATY z CHEMII – prowadzący dr Artur Wnuk

ADRES: (ul. Mińska 65 – „SCHPOLUDNIE.PL” (Praga Południe, wyjazd od przedłużenia ul. Terespolskiej)

godz. 10.00 – 11.30 (grupa starsza, kl. 7-8 sp i zainteresowani licealiści)
godz. 11.30 – 13.00 (grupa młodsza, kl. 4-6 sp)