Krakowski Klub ED zaprasza na warsztaty

Zapraszamy na kolejne spotkanie Krakowskiego Klubu Edukacji Domowej-Szkoły Benedykta. Gościem będzie Pani Alicja Libura-Gil: nauczyciel tańca współczesnego. Uczyła się w Belgii i Krakowie. Od piętnastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajmuje się również nowatorskim kierunkiem w choreoterapii, zanurzonym w chrześcijańskiej antropologii. Mama Zuzi, Natka, Judytki i Przemka. Poprowadzi warsztaty pod tytułem: „Życiodajny dotyk Mamy i Taty”.


balet

Kilka słów od prowadzącej warsztaty:
O wyjątkowym znaczeniu dotyku – a w szczególności rodzicielskiego – byłam zawsze przekonana – przecież wszyscy świadomi, kochający Rodzice to wiedzą. Dodatkowo, jako nauczyciel tańca, czułam się „specjalistką” od wyrażania przez ciało. Temat ten jednak nie dawał mi spokoju, a wychowywanie własnych dzieci oraz praca zawodowa tylko przysparzały kolejnych pytań…
Przewertowałam więc sporo książek i publikacji zgłębiających ten temat, zapoznałam się z wieloma wynikami badań, pozbierałam różne wątki „do kupy” i ostatecznie… zamilkłam w obliczu tak wielu dziedzin życia, których rozwój jest uwarunkowany otrzymaniem dotyku od osób znaczących… Wstępnym efektem moich poszukiwań pragnę się z Państwem podzielić w ramach prezentacji „Życiodajny dotyk Mamy i Taty”.
 
 
Tym razem do dyspozycji jest tylko jedna sala-zorganizujemy więc niewielki kącik do zabawy (jeśli ktoś może proszę przynieść karimaty i na przykład kredki do rysowania). Spotkanie jak zwykle będzie okazją do wymiany kontaktów i doświadczeń wśród rodziców i dzieci z edukacji domowej.

Informacje organizacyjne:
1. Miejsce spotkania: Urząd Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych 3/4
2. Czas: 28 kwietnia 2018(sobota), początek godzina 16.00
3. Zachęcamy do przyniesienia „małego co nieco na ząb” aby przyjemniej spędzić czas.


Serdecznie zapraszamy!!!

Brak komentrzy

Sorry, the comment form is closed at this time.