Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Szanowni Państwo,

 

Rozpoczynający się rok szkolny będzie w naszej szkole rokiem wielu innowacji. Dzięki rozmowom z Państwem, opracowaliśmy nową koncepcję  funkcjonowania szkoły. Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązania  będą dobrze służyły wspomaganiu trudu domowego edukowania dzieci, który Państwo podjęliście.

 

W nadchodzącym roku szkolnym coraz śmielej będziemy korzystać z nowoczesnych technologii, realizując część naszych działań  za pomocą Internetu. Jednocześnie będziemy się starali utrzymać rodzinną atmosferę szkoły i osobiste relacje z Państwem. Odbiciem tego podejścia jest program rozpoczęcia roku szkolnego. Część oficjalna odbędzie się w świecie wirtualnym. 1 września o godzinie 12.00 na naszym kanale na You Tube  przemówi do Państwa dyrektor Szkół Benedykta, następnie będziecie mogli Państwo wysłuchać  wykładu inauguracyjnego. Wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z nami osobiście zapraszamy w dniach 1 września od 12.00 do 16.00 i 2 września w godzinach od 10 do 16 na dni otwarte Szkół Benedykta. Dyrektor i pracownicy szkoły będą na Państwa oczekiwali w naszej nowej siedzibie przy ulicy Kraszewskiego 4 w Drohiczynie.

 

W połowie września odbędzie się msza święta i uroczystość poświęcenia pomieszczeń szkoły. Szczegółowy harmonogram uroczystości ogłosimy niebawem.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Brak komentrzy

Sorry, the comment form is closed at this time.