Sportowe szaleństwa w Poznaniu

W Poznaniu wiele się dzieje. Rodziny z edukacji domowej, a zarazem uczniowie Szkół Benedykta uczestniczą w ciekawych i wartych uwagi wydarzeniach i zajęciach edukacyjnych. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.


1. Dzień Sportu nad Jeziorem Maltańskim – Dnia 19.09.2017 wzięliśmy udział w 5 kilometrowym biegu wokół Jeziora Maltańskiego. Zwycięzcy zostali nagrodzeni Bieg zakończył się piknikiem. Wszyscy uczestniczy biegu zostali zaproszeni przez Państwa Friedrich na festiwal LuxFest.

 

 

2. Survival i rozgrywki ASG – Dnia 23.09.2017 młodzież licealna uczestniczyła w zajęciach edukacyjno – rozrywkowych. Wszyscy wiemy jak ważną umiejętnością jest przetrwanie w dziczy. Nasi młodzi komandosi przeszli szkolenie survivalowe, podczas którego dowiedzieli się jak prawidłowo ułożyć i rozpalić ognisko oraz jakich materiałów użyć. Poznali też sztukę maskowania i przetrenowali to na sobie. Za pośrednictwem ASG wcielili się w dzielnych komandosów i wykonywali powierzone im misje. Przed rozpoczęciem gry, każdy uczestnik przeszedł test „strzału w pupę”, żeby poczuć na własnej skórze siłę uderzenia i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce się w to bawić.

Brak komentrzy

Sorry, the comment form is closed at this time.