Spotkanie w Krakowie – 20 stycznia

szkola       Zapraszamy na kolejne spotkanie Krakowskiego Klubu Edukacji Domowej – Szkół Benedykta. Gościem specjalnym będzie Pani Elżbieta Duran, która zajmuje się na co dzień mikrobiologią. Poprowadzi warsztaty p.t. „Nie jesteśmy sami – niezwykły świat mikroorganizmów”.

     Elżbieta Duran – jestem absolwentką Biotechnologii na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie . Od 13 lat zajmuję się propagowaniem technologii mikrobiologicznych i innych technologii naturalnych w rolnictwie, ochronie środowiska naturalnego i tego rozumianego bardzo szeroko i tego małego w którym żyjemy. Od 4 lat prowadzę Małopolskie Centrum Mikroorganizmów w Młodziejowicach koło Krakowa które jest częścią ruchu społeczno – gospodarczego pod nazwą Krąg Zdrowa Ziemia. Przyjaźnię się z pożytecznymi mikroorganizmami i są dla mnie wsparciem w różnych dziedzinach życia. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.


       Oprócz warsztatów będą również przekazane informacje dodatkowe dotyczące terminów egzaminacyjnych w Szkołach Benedykta na bieżący rok szkolny. Spotkanie jak zwykle będzie okazją do wymiany kontaktów i doświadczeń wśród rodziców i dzieci z edukacji domowej. Zapraszam rodziców i dzieci ze Szkół Benedykta oraz wszystkich zainteresowanych edukacją domową. Dodatkowe pytania możecie Państwo uzyskać pod numerem 502072521.

       Informacje organizacyjne:
1. Miejsce spotkania: Urząd Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych 3/4(Sala Portretowa)
2. Dnia: 20 stycznia 2018 (sobota) o godzinie 16.00
3. Zachęcamy do przyniesienia „małego co nieco na ząb” aby przyjemniej spędzić czas.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Brak komentrzy

Sorry, the comment form is closed at this time.