ZAJĘCIA DODATKOWE 2022  – 2023 r.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ STACJONARNIE LUB ON-LINE

Zapisy na zajęcia odbywać się będą przez Platformę.
Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


PONIEDZIAŁEK:

JĘZYK ANGIELSKI konserwatorium prowadząca Milena Pietranik  (on-line)

godz. 8:15 – 9:45 – klasy 7 – 8 sp

JĘZYK ANGIELSKI prowadząca Karolina Janiak (on-line)

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 4-6 sp

SERCE ROBOTA – Mikrokontrolery – programowanie i elektronika prowadzący Artur Wnuk  (on-line)

godz. 10:00 – 11:30 – od klasy 5 sp

ZACZAROWANY OŁÓWEK – projektowanie 3D dla maszyn CNC – prowadzący Artur Wnuk  (on-line)

godz. 12:00 – 13:30 – od klasy 5 sp

CHEMIA prowadzący Artur Wnuk  (on-line)

godz. 14:00 – 15:30 – od klasy 7 sp

WTOREK:

MATEMATYKA prowadząca Małgorzata Roman  (on-line)

godz. 14:15 – 15:45 – klasy 7 – 8 sp
godz. 15:45 – 17:15 – wszystkie klasy Liceum

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Karolina Janiak  (on-line)

godz. 10:00 – 10:45 – zerówka i kl 1 sp
godz. 10:45 – 11:30 – klasy 2 – 3 sp

FIZYKA – prowadzący  Łukasz Badowski  (on-line)

godz. 11:00 – 12:30 – klasy 7-8 sp
godz. 12:30 – 14:00 – klasy Liceum

SERCE ROBOTA – Mikrokontrolery – programowanie i elektronika prowadzący Artur Wnuk (stacjonarnie)

ul. Krasickiego 16, siedziba Szkoły Benedykta w Sulejówku

godz. 10:00 – 11:30 – od klasy 5 sp

ZACZAROWANY OŁÓWEK – projektowanie 3D dla maszyn CNC – prowadzący Artur Wnuk (stacjonarnie)

ul. Krasickiego 16, siedziba Szkoły Benedykta w Sulejówku

godz. 12:00 – 13:30 – od klasy 5 sp

ŚRODA:

JĘZYK ANGIELSKI konserwatorium prowadząca Milena Pietranik  (on-line)

godz. 8:15 – 9:45 – wszystkie klasy Liceum

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Dorota Hamerla  (on-line)

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 7 -8 sp

CZWARTEK:

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Dorota Hamerla   (on-line)

godz. 9:30 – 11:00 – wszystkie klasy Liceum

godz. 11:45 – 13:15 – dla zaawansowanych licealistów

PIĄTEK:

MATEMATYKA prowadząca Agnieszka Płatkowska-Antas  (on-line)

godz. 9:00 – 11:00 – klasy 4 – 6 sp
godz. 11:00 – 13:00
– klasy 7 – 8 sp