Uczelnie w powiecie – dla maturzystów i innych zainteresowanych

2_S

    W województwie podlaskim już po raz kolejny odbyły się prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w powiecie”. Ideą imprezy jest dostarczenie uczniom szkół ponadpodstawowych, głównie maturzystom, wyczerpującej informacji o warunkach i możliwościach kontynuowania nauki po ukończeniu szkoły średniej. Prezentacje poza umożliwieniem maturzystom zapoznania się z ofertą wielu szkół stwarzają także możliwości porównania kierunków i warunków kształcenia.

 

     W tegorocznych Prezentacjach, które odbyły się w Siemiatyczach w dniu 27 lutego w wzięły udział uczelnie z Białegostoku, Białej Podlaskiej, Lublina, Łomży, Siedlec i Warszawy. Szkoły Benedykta również zapoznały się z ofertami poszczególnych uczelni. Nasi uczniowie ze względu na duże rozproszenie nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu ale przekażemy im wszystkie zebrane wiadomości.1_S

 

    Kto chciałby osobiście uczestniczyć w takim wydarzeniu ma jeszcze możliwość w dniach 25 lutego – 7 marca 2019 r. (4 marca – Zambrów, 5 marca – Wysokie Mazowieckie, 6 marca – Grajewo, 7 marca – Ełk).

    Organizatorem spotkania był lokalny dwutygodnik „Wieści Podlaskie”, wraz ze Starostami 8 miast powiatowych.

http://www.wiescipodlaskie.eu/

 

Brak komentrzy

Sorry, the comment form is closed at this time.