Wycieczka do reaktora atomowego

Warszawski Klub Edukacji Domowej

zaprasza

na wycieczkę do Narodowego Centrum Badań Jądrowych.

 

Uczniów gimnazjum i liceum zapraszamy na niezwykłą wycieczkę do Narodowego Centrum Badań Jądrowych. Nasz pobyt w NCBJ rozpoczniemy od wykładu z pokazami na temat promieniowania elektromagnetycznego, alfa i beta. Następnie zwiedzimy jedyny w Polsce działający badawczy reaktor jądrowy Maria.

 

Uwaga! Ze względu na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Kompleksu Jądrowego Świerk wstęp cudzoziemców wymaga każdorazowo zaakceptowania przez Dyrektora Instytutu –  osoby nie posiadające polskiego obywatelstwa prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa Klubowi do 8 października.

Uwaga! Zmiana terminu!

Wycieczka odbędzie się 18 października 2016 roku. Zbiórka pod NCBJ w Świerku o godz. 7.45.

Będziemy organizowali transport z Centrum Warszawy

Zanotujcie w kalendarzach 🙂

Zasady udziału:

  1. Uczniowie Szkół Benedykta zapisują się na poszczególne lekcję za pośrednictwem panelu ucznia (dostępny dla uczniów od początku września). Koszty uczestnictwa uczniów ponosi szkoła.

  2. Dzieci i młodzież nie będąca uczniami Szkół Benedykta zapisuje się na zajęcia za pomocą internetowego formularza. Zapisy na wycieczkę będą otwarte z tygodniowym wyprzedzeniem. Na wycieczkę będziemy zapraszali poprzez stronę klubu na facebooku. Informacje o nadchodzących zajęciach znajdziecie Państwo również w na stronach szkoły w zakładce O nas/ aktualności/. Koszty udziału w zajęciach dzieci spoza szkoły pokrywają rodzice – 30 zł opłaty tytułem uczestnictwa w kosztach lekcji.

  3. Pierwszeństwo w uczestnictwie w zajęciach mają dzieci i młodzież. Towarzyszących rodziców i opiekunów zapraszamy w miarę wolnych miejsc (grupa nie może liczyć więcej niż 30 osób). W formularze zgłoszeniowe prosimy nie wpisywać rodziców i opiekunów.

  4. Szczegóły techniczne dotyczące godziny i miejsca zbiórki będą podawane każdorazowo z zaproszeniem na zajęcia.

Brak komentrzy

Sorry, the comment form is closed at this time.