Koordynator: Bartosz Marek Krokwiński

 

 e-mail: warszawa@szkolybenedykta.pl

telefon: 662 829 728


Kontakt: za pośrednictwem strony na Facebook’u:

Facebook   https://www.facebook.com/Warszawski-Klub-Edukacji-Domowej-Szkoły-Benedykta-1321490521212752/


ZAJĘCIA DODATKOWE 2022 r. – 2023 r.

Zapisy na zajęcia odbywają się przez Platformę. Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


PONIEDZIAŁEK (zajęcia cotygodniowe):

JĘZYK ANGIELSKI konserwatorium  prowadząca Milena Pietranik (on – line)

godz. 8:15 – 9:45 – klasy 7 – 8 sp

JĘZYK ANGIELSKI prowadząca Karolina Janiak (on – line)

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 4 – 6 sp

SERCE ROBOTA  – Mikrokontrolery programowanie i elektronika prowadzący Artur Wnuk (on – line) 

godz. 10:00 – 11:30 – od klasy 5 sp

ZACZAROWANY OŁÓWEK – projektowanie 3D dla maszyn CNC prowadzący Artur Wnuk (on – line) 

godz. 12:00 – 13:30 – od klasy 5 sp

CHEMIA – prowadzący Artur Wnuk (on – line) 

godz. 14:00 – 15:30 – od klasy 7 sp


WTOREK zajęcia cotygodniowo:

MATEMATYKA – prowadząca Małgorzata Roman (on – line)

godz. 14:15 – 15:45 – klasy 7 – 8 sp

godz. 15:45 – 17:15 – wszystkie klasy Liceum

JĘZYK ANGIELSKI –  prowadząca Karolina Janiak (on – line)

godz. 10:00 – 10:45 – zerówka i kl. 1 sp

godz. 10:45 – 11:30 – klasy 2 – 3 sp

FIZYKA – prowadzący Łukasz Badowski (on – line)

godz. 11:00 – 12:30 – klasy 7 i 8 sp

godz. 12:30 – 14:00 – klasy liceum

WARSZTATY w pracowni artystki malarki  –   (stacjonarnie) Warszawa Stare Bielany

Dwie grupy godz. 12:00 – 13:30 i 14:00 – 15:30

(zajęcia będą do 13 grudnia i zostaną wznowione w kwietniu)

SERCE ROBOTA  – Mikrokontrolery programowanie i elektronika prowadzący Artur Wnuk (stacjonarnie) ul. Krasickiego 16, siedziba Szkoły Benedykta w Sulejówku

godz. 10:00 – 11:30 –  od klasy 5 sp

ZACZAROWANY OŁÓWEK  – projektowanie 3D dla maszyn CNC prowadzący Artur Wnuk (stacjonarnie) ul. Krasickiego 16, siedziba Szkoły Benedykta w Sulejówku

godz. 12:00 – 13:30 –  od klasy 5 sp


ŚRODA:

JĘZYK ANGIELSKI konserwatorium –  prowadząca Milena Pietranik (on – line)

godz. 8:15 – 9:45 – wszystkie klasy Liceum

JĘZYK ANGIELSKI  – prowadząca Dorota Hamerla (on – line)

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 7 – 8 sp

LEKCJE MUZEALNE I INNE ZAJĘCIA OKAZJONALNE – szczegóły udostępniane są na platformie i FB warszawskim

CZWARTEK (zajęcia cotygodniowe): 

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca Dorota Hamerla (on – line)

godz. 9:30 – 11:00 – wszystkie klasy Liceum

godz. 11:45 – 13:15 – dla zaawansowanych licealistów

CHEMIA – prowadzący p. Artur (stacjonarnie) Warszawa, ul. Mińska 65

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 4 – 6 sp

godz. 11:30 – 13:00 – klasy 7 – 8 sp i Liceum (dla chętnych)

LITERATURA prowadzący p. Stanisław Falkowski

godz. 13:15 – 15:00 – klasy 7 – 8 sp i  dla chętnych uczniów Liceum  (stacjonarnie, Warszawa ul. Mińska 65)

WYCIECZKI NAUKOWE – prowadzący p. Stanisław Falkowski
szczegóły udostępniane są na platformie i FB warszawskim

PIĄTEK  (zajęcia cotygodniowe):

MATEMATYKA prowadząca Agnieszka Płatkowska-Antas (on – line)

godz. 9:00 – 11:00 – klasy 4 – 6 sp

godz. 11:00 – 13:00 – klasy 7 – 8 sp