Koordynator: Bartosz Marek Krokwiński

 

 e-mail: warszawa@szkolybenedykta.pl

telefon: 662 829 728


Kontakt: za pośrednictwem strony na Facebook’u:

Facebook   https://www.facebook.com/Warszawski-Klub-Edukacji-Domowej-Szkoły-Benedykta-1321490521212752/


ZAJĘCIA DODATKOWE 2021 r./2022 r.

Zapisy na zajęcia odbywają się przez Panel Ucznia. Można się zgłaszać i zadawać pytania na FB Klubu Warszawskiego lub mailowo: warszawa@szkolybenedykta.pl


PONIEDZIAŁEK (zajęcia cotygodniowe):

JĘZYK ANGIELSKI prowadząca p. Milena z gościem native speakerem   (on – line)

godz. 8:15 – 9:45 – wszystkie klasy Liceum

JĘZYK ANGIELSKI prowadząca p. Beata    (on – line)

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 4 – 6 sp

godz. 11:30 – 13:00 – klasy 7 – 8 sp

MATEMATYKA –  prowadząca p. Gosia   (on – line)

godz. 14:00 – 15:30 – klasy 7 – 8 sp

godz. 15:30 – 16:30 – wszystkie klasy Liceum


WTOREK zajęcia cotygodniowo:

MATEMATYKA – prowadząca p. Agnieszka   (on – line)

godz. 9:00 – 11:00 – klasy 4 – 6 sp

godz. 11:00 – 13:00 – klasy 7 – 8 sp

CHEMIA – prowadzący p. Artur   (on – line)

godz. 10:00 – 11:30 – wszystkie klasy Liceum

FIZYKA – prowadzący p. Łukasz   (on – line)

godz. 13:00 – 14:30 – klasy 7 – 8 sp

godz. 14:30 – 16:00 – wszystkie klasy Liceum


ŚRODA:

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca p. Dorota  (on – line) zajęcia cotygodniowe

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 7 – 8 sp

LEKCJE MUZEALNE I INNE ZAJĘCIA OKAZJONALNE

CZWARTEK (zajęcia cotygodniowe): 

PAMIĘĆ DO POTĘGI. Techniki pamięciowe i metody szybkiego uczenia się – prowadzący p. Leszek

godz. 11:30 – 12:30 – wszystkie klasy Liceum

godz. 12:30 – 13:30 – klasy 4 – 6 sp

godz. 15:00 – 16:00 – klasy 7 – 8 sp

JĘZYK ANGIELSKI – prowadząca p. Dorota  (on – line)

godz. 10:00 – 11:30 – wszystkie klasy Liceum

JĘZYK ANGIELSKI  prowadząca p. Beata  (on -line)

godz. 10:15 – 11:00 – klasy 0 – 1 sp

godz. 11:00 – 11:45 – klasy 2 – 3 sp

CHEMIA (warsztaty przyrodnicze) – prowadzący p. Artur   (stacjonarnie, ul. Mińska 65)

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 5 – 6 sp

CHEMIA – prowadzący p. Artur   (stacjonarnie, ul. Mińska 65)

godz. 11:30 – 13:00 – klasy 7 – 8 sp

LITERATURA prowadzący p. Stanisław Falkowski

godz. 13:00 – 14:45 – klasy 6 – 8 sp  (stacjonarnie, ul. Mińska 65)

godz. 16:30 – 18:10 – wszystkie klasy Liceum  (on-line, Skype)


PIĄTEK  (zajęcia cotygodniowe):

JĘZYK ANGIELSKI prowadząca p. Milena z gościem native speakerem   (on – line)

godz. 8:15 – 9:45 – klasy 4 – 6 sp

godz. 10:00 – 11:30 – klasy 7 – 8 sp